
Магнієвий анод М6*190, 20*200 мм.
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2247
+380 (95) 153-65-72
- +380 (96) 021-96-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнієвий анод М6*190, 20*200 мм.
Параметри: довжина деталі 200 мм., ніжка з різьбленням М6 – 190 мм, діаметр анода 20 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Діаметр різьблення | М6 |
| Діаметр корпусу | 20 мм |
| Довжина корпусу | 200 мм |
| Довжина різьби | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

